Produkty Strony Wszystko
Zobacz zrealizowane projekty

realizacjePion.jpg

Idea Quick.Tools.Factory

Tworzymy i wspieramy tworzenie dodatków do płatnych i darmowych wersji Quick.Cms i Quick.Cart. Umożliwiamy przepływ informacji na temat dostępnych rozwiązań skryptowych. Kreujemy estetyczne rozwiązania graficzne indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów. Realizujemy serwisy internetowe w oparciu o rozwiązania CMS i nasze modyfikacje.

O nas

Co to jest Quick.Tools.Factory?
To przedsięwzięcie a raczej projekt, który ma na celu propagowanie darmowych i komercyjnych rozwiązań skryptowych Quick.Cms i Quick.Cart firmy Open Solution i oferowanie firmom oraz osobom fizycznym zakresu usług projektowych dotyczących ich identyfikacji w internecie takich jak gotowe, oryginalnie zaprojektowane serwisy i sklepy internetowe.

Kim jesteśmy?

Trzon Quick.Tools.Factory stanowią 2 firmy - grafiQa Elżbieta Migoń - specjalizująca się w projektach graficznych, produkcjach reklamowych i wsparciu graficznym produkcji telewizyjnej oraz Aden Sp. z o.o. specjalizująca się w zaawansowanych systemach CMS dla dużych przedsiębiorstw.

Co to jest Quick.Cms i Quick.Cart?
To naszym zdaniem jedne z najprostszych a co za tym idzie najłatwiejszych w obsłudze i utrzymaniu skrypty CMS, których autorami sa programiści z firmy OpenSolution. Zobacz opis funkcjonalności Quick.Cms lub Quick.Cart

Dlaczego projektujemy serwisy w oparciu o Quick.Cms?
Ponieważ skrypty OpenSolution są produktem polskim, niedrogim, wciąż doskonalonym i wspomaganym. Płatne rozwiązania EXT posiadają 6 miesięczne wsparcie gwarancyjne i ciekawą architekturę umożliwiającą dodawanie nowych modyfikacji.
Dzięki doświadczeniu specjalistów z grafiQa.pl i Aden.pl serwisy wykonywane na bazie prostych skryptów Quick.Cms i Quick.Cart zyskują oryginalny charakter i funkcjonalność bez konieczności instalowania rozszerzeń Shockwave czy Flash.

Czym się zajmujemy?
grafiQa jako partner firmy Open Solution razem z Aden Sp. z o.o.  oferuje modyfikację skryptów Quick.Cms i Quick.Cart, pośrednictwo i wymianę informacji dotyczących płatnych dodatków, produkuje kompletne serwisy i sklepy internetowe dla małych, średnich i dużych firm oraz osób fizycznych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy innych autorów rozwiązań skryptowych dla Quick.Cart i Quick.Cms.


 

Partnerzy QTF:

 • grafiqa.pl

  Oferuje indywidualne projekty serwisów, stron, wizytówek i banerów internetowych. Pomoc i konsultacje przy rejestracji domen internetowych.  Projekty stron opartych o CMS, PHP, ASP, konta www, ftp i poczta bez limitu transferu.

  więcej »
 • aden.pl

  Firma z wieloletnim doświadczeniem przy tworzeniu rożnego rodzaju aplikacji bazodanowych w branży telewizyjnej, budowlanej i architektonicznej. Tworząca m.in. rozwiązania skryptowe dla Quick.Cms i Quick.Cart.

  więcej »
 • opensolution.org

  Producent oprogramowania Quick.Cms i Quick.Cart. 

  więcej »
 • Zobacz nasze realizacje stron internetowych

  Galeria realizacji serwisów internetowych i sklepów budowanych na skryptach Quick.Cms i Quick.Cart.

  więcej »
Strony:
   
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
  Szukasz domeny?
    

   

   

  Sprawdź czy nazwa Twojej firmy jest jeszcze wolna! Przy zamówieniu serwisu CMS domenę PL  na pierwszy rok otrzymujesz od nas gratis!

  Informacje i wsparcie.

  W sprawie zamówień serwisów zadzwoń:
  tel. 695918131
  W sprawie modyfikacji narzędzi zadzwoń:
  tel.   500410772
  lub napisz do nas

     Znak akceptacji