Opinie

Zapraszamy do pozostawiania komentarzy i opinii na temat rozwiązań QuickToolsFactory.

 

Komentarze

MOK Radlin, Rafał Siedlaczek

2013-11-15 09:59

Od poprzedniego komentarza nie zmieniało się nic; nadal kompetentna pomoc i obsługa. Konwersja wersji oraz utworzenie nowej skórki w pełni zadowoliło klienta końcowego czyli mnie oraz pana dyrektora :) Ceny niższe niż u konkurencji. Nic więcej dodać; oby tak dalej. Dzięki.
Idea Best, Marek Kucia

2012-07-05 16:22

Nie ma na świecie produktu, który spełniałby oczekiwania wszystkich ludzi. W QTF o czym przekonałem się na własnym przykładzie jest otwartość na oczekiwania klienta - znaczy to, że o ile modyfikacja nie jest zbyt skomplikowana to czasami jest nawet indywidualnie dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klienta. Korzystam z kilku skryptów na wielu stronach zarządzanych przez moją firmę. Z czystym sumieniem polecam te skrypty i usługi QTF a jeżeli jeszcze masz wątpliwości to proszę o maila kontakt@ideabest.pl
Markosoft, Marek Kiwior

2012-07-18 18:53

Dziękuję za wykonanie dla mojej firmy bardzo profesjonalnej i spełniającej w 100% oczekiwań strony internetowej. Profesjonalne podejście i doświadczenie sprawiają, że każdy element jest wyjątkowy – nieszablonowy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam usługi firmy QTF każdemu kto poszukuje dobrej i fachowej wizytówki swojej firmy. Zakupione i wdrożone skrypty są poprostu "THE BEST"
Trc-webdesign, Piotr Cytowicz

2012-07-27 10:05

Super skrypty oraz wdrożenia do narzędzi Qiuck.Cms jak i Quick.Cart. Bardzo dobra współpraca z firmą w przypadku modyfikacji sklpepu QuickCART. Jak najbardziej polecam!
MOK Radlin, Rafał Siedlaczek

2012-08-10 14:04

Dodatki autorstwa QTF wypełniają pokaźną lukę w skrypcie QuickCMS przekształcając go w pełnowartościowy produkt.
Kolejnym autem przemawiającym za QTF jest profesjonalny kontakt czyli sympatycznie, szybko i solidnie.
Na zakończenie mogę tylko dodać 'rodem z serwisu aukcyjnego': POLECAM.
Joanna Krawczyk-Przystupa

2012-08-24 04:44

Moja strona Internetowa zrobiona przez Wasza firme QTF jest bardzo orginalna i profesjonalna .Kazdy element jest prosty
i czytelny dla odbiorcy w obrobce , a tym samym, jest na wysokim poziomie estetycznym.
Polecam Wasz serwis z calego serca!!!!!Agustin Egurrola

2012-08-24 11:50

Wszelkie projekty Quick Tools Factory, to najwyższa jakość wykonania... Serdecznie dziękuje za pomoc przy identyfikacji firmy oraz za każdym razem indywidualne podejście. Współpraca z Wami, to najkrócej mówiąc profesjonalizm, którego życzę każdemu. Serdecznie polecam!
Andrzej Lichota

2012-08-24 12:43

Skrót QTF rozszyfrował bym najkrócej jako - doświadczenie i profesjonalizm. Ale także nieszablonowość rozwiązań
i szybkość działania. Niełatwe jest wprowadzenie wizji artystycznej tak by projekt działał i spełniał oczekiwania twórcy i odbiorców. We współpracy z QTF to się udaje!
Można tu liczyć na oryginalne rozwiązania, zrozumienie artystycznych wymagań a w związku z tym satysfakcję płynącą ze współpracy. Polecam!
Wojtek Łuczak

2012-08-24 23:34

W swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązuje do dbałości o poprawną kompozycję obrazu, przekaz treści w warstwie wizualnej i odpowiedni wybór tonacji kolorów zapewniający właściwy nastrój sceny. Tego też oczekiwałem od strony www realizowanej dla mnie przez firmę QuickToolsFactory.
Otrzymałem produkt zapewniający unikalne wrażenia odwiedzającym, dający możliwość intuicyjnej obsługi z jednej i drugiej strony. Gorąco polecam!!!
Jacek Sroka

2012-08-25 10:04

Jestem zupełnym komputerowo - internetowym amatorem, nie mam czasu ani możliwości, by zapełniać głowę nowymi komplikacjami. Ale od nowego świata nie sposób uciec. Moja strona www została zaprojektowana przez QTF tak by, w jak najmniejszym stopniu "stawiać przeszkody". Teraz obsługa jest , nawet dla mnie , łatwa, a estetyka projektu szlachetna i otwarta.Jestem bardzo zadowolony.
Krzysztof Filipczyk, ELFi

2012-09-02 14:05

Strona mojej firmy została przygotowana nadzwyczaj profesjonalnie. Już projekt budził moje zaufanie i zadowolenie, był omawiany i konsultowany. Strona jest przejrzysta, niepowtarzalna i funkcjonalna! Jednym słowem - rewelacja. Polecam!
Krzysztof Zdanowski - Stomatologia

2012-09-07 00:32

Całe lata wzbraniałem się przed powstaniem strony internetowej.
Ja jestem rzemieślnikiem który uczciwie wykonuje swoje rzemiosło a nie gwiadą która wymaga internetowych opisów.
Jarek namówił mnie do zgody na powstanie wizytówki gabinetu...podobno teraz takie czasy że należy mieć jakąś identyfikację w internecie
No i zrobił to genialnie, powstała wizytówka ale taka z fasonem
To tylko Jego wina, za co bardzo dziękuję
Ja jestem bardzo niewdzięcznym, tzn nie współpracującym klientem
On robi wszystko za mnie i za to jestem bardzo wdzięczny
Dodawszy jeszcze profesjonalizm i cierpliwość fotografa
( Ela ) - jest szansa że całkiem fajna rzecz się urodzi
Bardzo dziękuje Firmie............bardzo dziękuję Eli i Jarkowi
Za wyrozumiałość i cierpliwość
Jeśli dla wszystkich Klientów będą mieli tyke cierpliwości to szybko się wykończą....
Krzysztof Zdanowski
Anna Kłodzińska-Oleksy, Pomysłowy ogród

2013-05-16 13:15

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z QTF. Moja strona jest prosta, czytelna, a jednocześnie Jarek nadał jej wyjątkowego estetycznego klimatu, co jest nie bez znaczenia dla strony o charakterze projektowym.
Dodatkowo QTF pomógł mi w procesie tworzenia logotypu oraz dalej wspiera w utrzymaniu spójnej identyfikacji nowo powstających znaków powiązanych z firmą. Wszystkim szczerze polecam! Współpraca z Jarkiem gwarantuje wysoką jakość!
Sławomir Koster

2013-05-16 23:29

Dziękuję, super strona i świetni ludzie ! Polecam QTF wszystkim którzy chcą aby profesjonaliści z pasją stworzyli dla nich orginalną , niepowtarzalną i skuteczną wizytówkę swojej firmy pozdrawiam Sławomir Koster
 
  • Dodaj link do:
  • www.facebook.com
Szukasz domeny?
  

 

 

Sprawdź czy nazwa Twojej firmy jest jeszcze wolna! Przy zamówieniu serwisu CMS domenę PL  na pierwszy rok otrzymujesz od nas gratis!

Informacje i wsparcie.

W sprawie zamówień serwisów zadzwoń:
tel. 695918131
W sprawie modyfikacji narzędzi zadzwoń:
tel.   500410772
lub napisz do nas

 Znak akceptacji

 

Jak zamówić serwis internetowy?


1. Wyślij do nas zapytanie z formularza kontaktowego - jeżeli podasz numer telefonu to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

2. Zgłoś zlecenie do wyceny na grafiQa.pl/crm